Zapraszamy na Jasną Górę, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. To jest wydarzenie całego kościoła. Łączy wszystkie duchowości, wspólnoty, organizacje. Wszyscy czujcie się zaproszeni.
Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie. Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.

Spotkanie poprowadzi ks. Dominik Chmielewski, konferencje i modlitwę ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas. Mszę Święta będzie celebrował Jego Ekscelencja ks. abp Stanisław Gądecki.


15 października o godzinie 11:00 pod murami Jasnej Góry na Błoniach. Msza Święta będzie celebrowana na ołtarzu polowym.

11:00 - 13: 30 - dwie konferencje ojców Antonello i Henrique
13:30 - 15:00 - przerwa na obiad
15:00 - 16:30 - koronka oraz konferencja ks. Piotra Glasa.
16:30 - 18:00 - Msza Święta
18:00 - 20:00 - część pokutna ze świadectwami modlitwą i adoracją
20:00 - 21:00 - czuwanie pokutne

Wielka Pokuta to jakby wołanie Jonasza „Jeszcze 40 dni, a Rok Miłosierdzia będzie zakończony!”. Dlatego nie chcemy już dłużej czekać tylko od zaraz zacząć szturmować niebo i zaprosić Was do nieustającej modlitwy przebłagalnej ,,Jerycho Narodu Polskiego”, która będzie trwać aż do uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.


Jerycho Narodu Polskiego

Wielka Pokuta to jakby wołanie Jonasza „Jeszcze 40 dni, a Rok Miłosierdzia będzie zakończony!”. Dlatego nie chcemy już dłużej czekać tylko od zaraz zacząć szturmować niebo i zaprosić was do nieustającej modlitwy przebłagalnej ,,Jerycho Narodu Polskiego”, która będzie trwać aż do uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

W jakiejkolwiek izdebce (najlepiej w świątyni przed Najświętszym sakramentem jeśli jest taka możliwość), indywidualnie lub z rodziną czy przyjaciółmi podnieśmy głos i wołajmy do Ojca naszego w niebie! Nie zwlekajmy bo kończy się czas łaski danej nam od Pana w Roku Miłosierdzia! Organizujmy modlitwę w parafiach, zapraszając znajomych, wspólnoty, organizacje. Jednoczmy się wszyscy na modlitwie!